Dokonalý dárek? …zážitek na celý život!

Skočit do 4000 metrového prázdna je prostě DOKONALOST! Zapomeňte na pravidla, gravitaci, všechno, co vám běží hlavou. V tandemu se Vám stejně nic nestane. Tandem si jen UŽÍVÁTE!!!

Hřející slunce, úchvatný výhled, vítr ve vlasech… a samozřejmě zkušený tandem pilot, který to celé řídí a jistí Vás. Tandemový seskok z letadla je zážitek, jehož darováním můžete někomu skutečně změnit svět. A získat přítele na celý život. Změnit život ale můžete i sobě.

 

Dokonalý dárek? …zážitek na celý život!

 

„Super, paráda, nádhera, nepopsatelný zážitek v Kunovicích. Tohle se nedá absolvovat jen jednou, proto říkám: Jednou je málo. Za vše moc děkuji, …“  

9.8.2014, paní Jarmila

  

 

Dokonalý dárek? …zážitek na celý život!

Na skok s dvojnásobným mistrem České republiky

Tandemový seskok padákem je naprosto bezpečnou variantou parašutismu, kde o zážitky není nouze. Nepotřebujete žádné zkušenosti, ani vybavení. Vše potřebné vám zapůjčí firma, která tandemový seskok poskytuje. Stačí Vám odvaha a chuť si neuvěřitelný pocit z volného pádu zažít na vlastní kůži.

I ta poslední obava z Vás spadne v momentě, kdy si uvědomíte, s kým máte příležitost z letadla skákat. Na letišti v Kunovicích máte šanci se nejen osobně seznámit, ale dokonce skákat s členy profesionálního týmu reprezentantů ČR v parašutismu.

Parašutismus je droga a taky fajn práce,“

Dokonalý dárek? …zážitek na celý život!

Parašutismus je droga a taky fajn práce,“ říká s úsměvem dvojnásobný mistr České republiky v přesnosti přistání Radek Šíma, majitel a tandem pilot firmy FUNtandem v Kunovicích.

Dlouholetý reprezentant ČR v parašutismu, který už v roce 2006 získal 3. místo v nejtěžších závodech čtyřčlenných štafet na světě, Dolomitenmann v Rakousku, má za sebou více než 10 tisíc seskoků a je zároveň členem reprezentace ČR v Paraski.

„Radek Šíma je kliďas s velkým srdcem a odpovědným přístupem k létání, skákání a životu vůbec,“ říká o něm dlouholetý trenér české reprezentace v Paraski Petr Jireš.

 

 

„Skvělý zážitek, který můžu jen doporučit. Něco, co slovy se nedá popsat, děkuji za krásnou sobotu, kdy jsem mohla být nahoře s Vámi všemi. Doufám, že to není naposled.“

31. 5. 2015, paní Jana

 

Mazec! Díky moc za neuvěřitelný zážitek a zkušenost. Parádní video handy kamerou, Radek je prostě profík dodávající vystrašenému člověku ze skoku pocit pohody a donutí vás si to užít, jak se má. Díky všem, Jirka.“ 

4. 10. 2015, Jirka

Dokonalý dárek? …zážitek na celý život!
Dokonalý dárek? …zážitek na celý život!

Tandemový seskok, základní výcvik AFF, i zdokonalení v disciplíně RW

FUNtandem v čele s Radkem Šímou poskytuje nejen možnost životního zážitku, ale také absolvování kurzu volných pádů AFF, nebo zdokonalení se ve sportovní disciplíně RW.

Lidé můžou naše služby využít na letišti v Kunovicích, Olomouci, Příbrami, Mostu nebo Hradci Králové. Na kurzy AFF se specializujeme především v Kunovicích,“ vysvětluje Radek Šíma, který je instruktorem AFF od roku 2008.

Dokonalý dárek? …zážitek na celý život!

Život je potřeba si užít

Ať už se rozhodnete pro dárkový poukaz na tandemový seskok pro blízkého člověka, nebo toužíte sami propadnout skydivingu prostřednictvím kurzu AFF, věřte, že vznést se nad nekonečným prázdnem 4000 metrů je nezapomenutelný okamžik. Hýčkejte si ten moment, který má přijít. Těšte se na něj a splňte sen sobě i druhým už jen společným očekáváním dne, kdy změníte svůj svět.

A řiďte se jednoduchou filosofií jednoho z nejlepších parašutistů ČR, Radka Šímy: „Život je potřeba si užít.“

Dokonalý dárek? …zážitek na celý život!